A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Irsko - Diskuze

Původní dotaz

Tipy a triky

16.04.2010 14:01:03 | katekat
katekat
Failte, ahoj vsem, co se chystate do Irska. Ziji v Irsku pres 4 roky, tak kdybyste meli nejaky dotaz, ptejte se, zkusim poradit :-)
Nevim nic o organizovanych zajezdech ani o praci!
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Neregistrovaný uživatel
07.12.2016 11:01 198.175.152.***
Re: Tipy a triky  

Ahojky, chtela bych pristi rok do Irska s pritelem. Doporucite na jake misto je to idealni aby clovek za tyden videl dost a nejvic prirody? Chtela bych letet letadlem do mesta a tam si pujcit auto cca 100-200km mit od toho letiste ubytovani a v okoli pak vyletovat :) Dekuji moc za radu. A pokud vite dobrou pujcovnu. Budu rada za doporuceni :) Dekuji :-)

Neregistrovaný uživatel
28.07.2016 00:14 212.79.110.***

Ahoj. Měla bych pár otázek, pokud bys byla ochotná poradit? :) Nevím jak tě najít, na tripadvisoru nejsem každý den. Bylo by možné spojení přes fb? Můj je Eleanor Bizzare. Pokud se ozveš, budu moc ráda. Předem díky.

Neregistrovaný uživatel
25.02.2016 21:29 109.80.30.***
cesta po irsku  

ahoj potřebovala bych poradit letím v květnu za prací do irska do dublinu. a pak bych se potřebovala dostat do limeriku a pak do addere autobusem z letište musím si někde koupit místenky zatím vubec nevím jak nejlépe .předem moc děkuji za odpověd

Market
12.08.2014 15:52 195.113.48.***
Donegal  

Ahoj katekat! V květnu příštího roku se chystám do Donegalu, nejlepší cestu jsem zatím našla letecky z Prahy do Dublinu a z něj pak busem přímo do Donegalu. Jedu sama, chci se hlavně procházet a užívat přírody :-) Chtěla jsem se zeptat, jestli nemáš pro tuhle oblast třeba nějaké dobré tipy, co se týče ubytování/zajímavostí/služeb/obyvatel apod. Člověk toho sice dost vygooglí, ale zkušenost člověka, který v Irsku žije a třeba to tam zná, by mohla být daleko užitečnější. Díky za odpověď!

Adrian Koval 18.06.2014 21:19

vzdy ten , co je na kruhaku

• Anonym (1)
helena
16.06.2014 13:11 194.48.241.***

Zdravím, prosím neví někdo, jak je to v Irsku na kruhových objezdech? U nás, když se vjede na kruhový objezd, tak má přednost před přijíždějícími. V některých zemích to je ale tak, že přijíždějící (zprava) má přednost před tím, který je na kruháku. A jak to je v Irsku, Tam má přednost v jízdě ten, který je na kruháku nebo ten, který přijíždí zleva?

Lucka
20.11.2013 10:47 84.242.82.***
katekat 19.09.2010 14:55
RE: nová fotogalerie  

Réza2: super
Samino: to jsem rada a verim, ze i pocasi vyslo!
Táňa88: nejkrasnejsi je severni pobrezi, takze Obruv chodnik a dal az k Irsku, pak Carrickfergus, v Belfastu ty dve ctvrti plne maleb na zdi anebo pak hory Mourne Mts :-)

Réza 2 14.09.2010 21:17
nová fotogalerie  

Tak jsem konečně přidala druhou část naší červencové cesty do Irska, zatím je na mém profilu.

• Anonym (1)
  • Anonym (1)
Samino
14.09.2010 12:24 199.64.72.***
RE: RE: RE: RE: RE: RE: Dotaz na Irsko ...  

Tak jsme zpátky, podívali jsme se do Dublinu, Galway, Clonmacnoise a Creg Cave+Killarney+Clift´s of Moher jsme dali autem za dva dny, takže jsme toho stihli docela dost ... jízda po druhé straně vozovky nebyl zase takovej problém ... :-D
Ještě jednou díky za inspiraci při plánování ...
Samino

• Anonym (1)
  • Anonym (1)
Zpět na všechny diskuze z tohoto státu