A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Irsko - Diskuze

Původní dotaz

Půjčení / pronájem auta v irsku

17.08.2015 20:31:32 | boreclib
boreclib
Ahoj všichni,
chtěl bych se optat. Přibližně za tři týdny odlétám do Irska a chtěl bych si Irsko prohlédnout jinak, než jen autobusem. Samozřejmě, že jsem si našel, že si lze v Irsku půjčit auto, ale zajímalo by mě, jestli je toto půjčení/pronájem podmíněn nějakým minimálním věkem, jestli půjčují vozy například až od 21 let (jako v USA) atd. Je mi 18.

Děkuji
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
boreclib 17.08.2015 21:31
Půjčení / pronájem auta v irsku  

Ahoj všichni,
chtěl bych se optat. Přibližně za tři týdny odlétám do Irska a chtěl bych si Irsko prohlédnout jinak, než jen autobusem. Samozřejmě, že jsem si našel, že si lze v Irsku půjčit auto, ale zajímalo by mě, jestli je toto půjčení/pronájem podmíněn nějakým minimálním věkem, jestli půjčují vozy například až od 21 let (jako v USA) atd. Je mi 18.

Děkuji

Zpět na všechny diskuze z tohoto státu