A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Irsko - Diskuze

Původní dotaz

Levné ubytování Dublin

18.10.2010 23:12:20 | David82
Zdravím, právě jsem se vrátil z Dublinu a mám výborný tip na levné ubytování v samotném srdci města. Hotel jsem rezervoval zde: [url=http://www.booking.com/hotel/ie/oliver-st-john-gogarty-s-hostel-penthouse-apartments.html?aid=312311;label=ORB;sid=aae6e5ca04b2fbb942a25428a57b7584]http://www.booking.com/hotel/ie...[/url] a dvoulůžkový pokoj s koupelnou a kontinentální snídaní mě stál 44 EUR na noc. Náš pokoj byl v posledním patře - na střeše s terasou - fantastický výhled po Dublinu. K hotelu patří jedna z nejznámnějších "turistických" dublinských hospod, a tak na recepci vedle klíčku od pokoje dostanete poukázku na konzumaci pinty piva Guiness či likéru Bailey\'s (dle chuti) zdarma a dále DVD, na kterém je hudební produkce - klasický irský folk - nahraná ve zmíněné hospodě. Hotel leží ve čtvrti Temple Bar, cca 200-300 m přes řeku od autobusové zastávky na O\'Connell street, kam Vás doveze autobus z letiště. (Mimochodem, z letiště jeďte linkou 16a či 41 - jde o klasickou MHD, lístek stojí 2,2 EUR a v centru budete max. o 10 min později, než expresní airport linkou, která stojí 6 EUR a doveze Vás na stejné místo.) Hotel funguje také jako hostel, tedy v nižších patrech se můžete ubytovat ještě za mnohem méně peněz na společných pokojích. Samozřejmě hotel je skromný, ale příjemný, tedy neočekávejte žádný výrazný luxus. PS Na recepci je Polka, která umí výtečně česky, tak, že já Pražák se domníval, že jde o Moravandu...
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Jana
07.09.2015 10:48 37.48.54.***
Re: Levné ubytování Dublin  

Ahoj Dominiko, prosím kontaktuj mě na mil: mlcochova.j@seznam.cz. Ocením Tvou pomoc při hledání ubytování v Dublinu. Příp. i zaměstnání. Předem
moc děkuji. Jana

Filip
22.05.2015 15:42 37.221.242.***

ahoj, chtěl bych odletět do dublinu a najít si tam práci a ubytování, myslíš že by jsi mi mohla pomoct? muj email tysers@seznam.cz

Lakhiii 06.11.2014 16:23

Dobrý den Domi, s přáteli se chystáme přestěhovat do Irska, přesněji do Dublinu. Chtěla bych se zeptat, zda by bylo možné se nějak spojit a napsat pár informací o aktuálním žití v Dublinu?Můj email lakhi.sztrnadlova@gmail.com...Předem děkuji :-)

jana
30.07.2014 23:32 81.200.56.***

ahojky nutně potřebuji ubytování cca na 20 dni s rodinou 3 dospeli 1 dítě , stačí jeden pokoj, nejlevnšji

Domi
28.04.2014 03:43 78.18.31.***

Sama bydlim v Dublinu a uz se par let bavim cinnosti B&B, zajimave veci pro cestovatele jsou na strankach homestay.com kde se ubytujete primo do rodin, tudiz mate moznost poznat, jak se v te dane lokalite zije a i vam vase nova rodina treba poradi, kam si zajit na nejakou mistni specialitu atd. ;) Dominika

• Anonym (2)
  • Anonym (1)
Big smile 03.11.2010 18:37
RE: RE: Re: Levné ubytování Dublin  

Akorát to bude v Temple Bar na spaní spíše přes den než v noci - to není šance :-D

• Anonym (1)
  • Anonym (24)
David82
18.10.2010 22:44 85.161.70.***
RE: Re: Levné ubytování Dublin  

Hurá, do třetice všeho dobrého...

• Anonym (5)
  • Anonym (5)
David82
18.10.2010 22:17 85.161.70.***

Omlouvám se, odkaz ještě jednou, teď snad již čitelný: http://www­.booking.com/ho­tel/ie/oliver-st-john-gogarty-s-hostel-penthouse-apartments.html?a­id=312311;label=OR­B;sid=aae6e5ca­04b2fbb942a25428a­57b7584

• Anonym (6)
  • Anonym (22)
David82
18.10.2010 22:12 85.161.70.***
Levné ubytování Dublin  

Zdravím, právě jsem se vrátil z Dublinu a mám výborný tip na levné ubytování v samotném srdci města. Hotel jsem rezervoval zde: [url=http://www.booking.com/hotel/ie/oliver-st-john-gogarty-s-hostel-penthouse-apartments.html?aid=312311;label=ORB;sid=aae6e5ca04b2fbb942a25428a57b7584]http://www.booking.com/hotel/ie...[/url] a dvoulůžkový pokoj s koupelnou a kontinentální snídaní mě stál 44 EUR na noc. Náš pokoj byl v posledním patře - na střeše s terasou - fantastický výhled po Dublinu. K hotelu patří jedna z nejznámnějších "turistických" dublinských hospod, a tak na recepci vedle klíčku od pokoje dostanete poukázku na konzumaci pinty piva Guiness či likéru Bailey\'s (dle chuti) zdarma a dále DVD, na kterém je hudební produkce - klasický irský folk - nahraná ve zmíněné hospodě. Hotel leží ve čtvrti Temple Bar, cca 200-300 m přes řeku od autobusové zastávky na O\'Connell street, kam Vás doveze autobus z letiště. (Mimochodem, z letiště jeďte linkou 16a či 41 - jde o klasickou MHD, lístek stojí 2,2 EUR a v centru budete max. o 10 min později, než expresní airport linkou, která stojí 6 EUR a doveze Vás na stejné místo.) Hotel funguje také jako hostel, tedy v nižších patrech se můžete ubytovat ještě za mnohem méně peněz na společných pokojích. Samozřejmě hotel je skromný, ale příjemný, tedy neočekávejte žádný výrazný luxus. PS Na recepci je Polka, která umí výtečně česky, tak, že já Pražák se domníval, že jde o Moravandu...

• Anonym (7)
  • Anonym (29)
Zpět na všechny diskuze z tohoto státu