A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Irsko - Diskuze

Původní dotaz

Levné letenky do dublinu

28.07.2009 11:20:33 | anonym546
zdravím pokud chcete být informovaní o levných letenkách – jděte na http://www.stu­diografix.cz/…y­/l-nky/akce . Klikněte na tlačítko Chci zasílat novinky a řiďte se pokyny. Pokud vše zvládnete bude Vám na email chodit upozornění na super levné letenky. Vybírám tam jen opravdu levné letenky. např. dnes tam je Praha – Birmingham za 4Kč pro dva tam a zpět.Při použití Visa electron. Osobně už jsem parkrát jel a zajistil druhým lidem letenky pro dvě osoby do 500,– – bavíme se o opravdu konečné ceně – ale bez velkých zavazadel. A pokud budete chtít tak na uvedené stránce je email kde přijímám i vaše cestopisy nebo zkušenosti, které na webu zveřejním.
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Tina 02.03.2012 21:50:35
Re: Prosba  

Ahoj, mám v plánu cestu po Irsku, chci taky do Galway ,ale nenašla jsem nikde pohodlnou cestu letadlem z Dublinu. Pokud tam ještě létají letadla ;-) , jaká společnost to zajišťuje? díky

• Anonym (3)
  • Anonym (4)
Jirka Sp.
27.11.2010 21:28:28 82.69.114.***
Prosba  

Ahoj prosim nevis o nejakych letenkach 22.prosince z belfastu do CR trba i s prestupem.Jsme tu na brigade a pred vanocemi je dost drahe.Predem moc dekuji
Jirka +420777111232 ;-)

• Anonym (3)
  • Anonym (3)
Réza 2 08.06.2010 07:00:27
RE: Levné letenky do dublinu  

Souhlasím s Katekat, chce to hlídat dopředu. Letenky jsem kupovala on-line od Aer Lingus v květnu za akční ceny a ještě v pětidenní akci -20%. Tři zpáteční letenky vyšly na necelou desítku. Letíme v půlce července.

• Anonym (1)
  • Anonym (1)
katekat 16.04.2010 12:49:38
RE: RE: RE: Levné letenky do dublinu  

vyprdnete se na pochybne weby a kontrolujte si to sami.Weby jako je Click4sky, Aerlingus anebo Ryanair. A mate klid ;-)

• Anonym (2)
  • Anonym (4)
chovatelka 01.04.2010 13:38:18
RE: RE: Levné letenky do dublinu  

Já bych taky ráda, ale nějak to nefunguje, asi se vyskytla chybička. ;-)

• Anonym (2)
  • Anonym (2)
Lucy666 29.03.2010 13:54:16
RE: Levné letenky do dublinu  

Ano, rada bych, ale link neni aktivni, prosim o uvedeni celeho linku. Dekuji

• Anonym (3)
  • Anonym (3)
anonym546
28.07.2009 11:20:33 193.222.130.***
Levné letenky do dublinu  

zdravím pokud chcete být informovaní o levných letenkách – jděte na http://www.stu­diografix.cz/…y­/l-nky/akce . Klikněte na tlačítko Chci zasílat novinky a řiďte se pokyny. Pokud vše zvládnete bude Vám na email chodit upozornění na super levné letenky. Vybírám tam jen opravdu levné letenky. např. dnes tam je Praha – Birmingham za 4Kč pro dva tam a zpět.Při použití Visa electron. Osobně už jsem parkrát jel a zajistil druhým lidem letenky pro dvě osoby do 500,– – bavíme se o opravdu konečné ceně – ale bez velkých zavazadel. A pokud budete chtít tak na uvedené stránce je email kde přijímám i vaše cestopisy nebo zkušenosti, které na webu zveřejním.

• Anonym (2)
Zpět na všechny diskuze z tohoto státu